Wyznanie Paula Socka

Zostałem wysłany przez Pierwszy Kościół Baptystyczny w Hammond w stanie Indiana aby założyć kościół w Polsce. Mieszkam w tym kraju już ponad 14 lat, słabo mówie po polsku, i mam trudności w dogadaniu się z miejscowymi.

Przez ostatnie pół roku mój "kościół" miał tylko dwóch członków, poza mną i moją żoną, jednak ostanio odeszli, gdy dowiedzieli się, że popieram Johnnego Nixona i Boba Graya Sr w ich kłamstwach którymi promują homoseksualizm poprzez "Born That Way Ministries" i książkę o tytule: "Born That Way After All". Obecnie po prawie 15 latach "służby" mam mały budynek, do którego nikt nie przychodzi.

Ostatnio nazwałem człowieka, który regularnie głosił kazania w moim kościele przez ostatnie pół roku, fałszywym nauczyliem, ponieważ wierzy on, iż są ludzie których Bóg nienawidzi. Wiedziałem, że w to wierzy kiedy prosiłem go aby głosił, ale teraz kiedy odszedł, mogę śmiało nazwać go kłamcą bo już i tak nie da mi swojej dziesięciny. Na swojej stronie na facebooku napisałem, że Bóg kocha ludzi których posyła do piekła, a użytkownika który to zanegował zablokowałem i usunąłem jego komentarz który zawierał tak brzmiące Słowo Boże: "Nieostoją się szaleni przed oczyma twemi: ty masz w nienawiści wszystkich, którzy broją nieprawości. Wygłubisz tych, którzy mówią kłamstwo; mężem krwawym i zdradliwym brzydzi się Pan".

Najbardziej chcę mówić o muzułmanach i katolikach, aby odwrócić uwagę od tego, że nie znam za dobrze Biblii.

Ciągle przekręcam fakty wiec nie można wierzyć w nic co mówię. Jeżeli ktoś chciałby się przekonać o kłamliwości mojego języka, to można zadzwonić do mnie na nr 500-270-990, a w ramach rozrywki spróbować odgadnąć dlaczego Pierwszy Kościół Baptystyczny w Hammond nadal mnie wspiera.